Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Szukasz korzystnej oferty wypraw? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/

Kochasz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym turystą doceniającym rzetelnie opracowane i bezpieczne wycieczki pod opieką wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Planujemy trekkingi, których celem są pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do sympatyków turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają dynamiczny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w tego typu wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędna jest mocna kondycja fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w eskapadach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o dużej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne doznania. Pozwalają przy tym zrealizować pragnienia i poznać swoje reakcje w niecodziennych sytuacjach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych liderów i przewodników znających dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielących się swoimi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Alpy oraz Himalaje.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]