Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Znajdź fachowców, którzy wykonają spacer 360 stopni

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby firmy lub nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednak wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Maps – popraw konkurencyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do sąsiednich miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu przenosimy się do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Czy opłaca się dodać do wizytówki wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najważniejszy z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można również zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, jak salon piękności czy lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]