Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Zleć pozycjonowanie Krakow

Ogólna dostępność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu znalezienia potrzebnych towarów i usług spowodowała, że każda firma pragnie teraz być zauważalną w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony firmowej nie znaczy, że potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest wszak obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, które świadczą usługi tylko w określonym województwie bądź nawet w jednym mieście, przykładowo w Krakowie bądź w Szczecinie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoje usługi ewentualnym odbiorcom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych korzystają z reguły z fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę danego miasta, np. “wizażystka kraków”, “sklep obuwniczy kraków” czy “restauracja francuska kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich przedsiębiorstw na zademonstrowanie swoich usług ewentualnym klientom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO zorientowane są na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji i projektowania stron www od ponad dekady. W trakcie tego okresu gruntownie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i trafić do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie uzupełnienie contentu, optymalizację techniczną strony, a także link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może przeglądać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]