Filmowanie imprez, konferencji i targów – skuteczne formy promocji marki

Filmowanie wydarzeń, eventów oraz imprez to bardzo efektywny sposób na promocję naszego biznesu, usług lub produktów. Profesjonalnie wykonany klip przyciąga uwagę nowych klientów i sprawnie kreuje korzystny wizerunek marki. Obecnie coraz popularniejsze staje się filmowanie targów, konferencji, akcji promocyjnych i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku działa sporo profesjonalnych firm, które w swojej pracy wykorzystują najwyższej jakości kamery oraz inny sprzęt do produkcji klipów.

Z jakiego powodu warto postawić na filmowanie imprez?

Filmowanie imprez i eventów to najlepszy sposób na zarejestrowanie fenomenalnej atmosfery oraz przebiegu danego wydarzenia. Kreatywnie zmontowany klip może przekonać widzów do wzięcia udziału w następnej edycji wydarzenia, a donatorów – do inwestycji w przedsięwzięcie. Relacja w postaci klipu znacznie lepiej dociera do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, statyczne materiały reklamowe czy foldery. Tę metodę reklamy można także wykorzystać online – w mediach społecznościowych czy na własnej stronie www.

Filmy eventowe – jakich urządzeń używają zawodowcy?

Doświadczona i kompetentna ekipa posiada specjalistyczny sprzęt, który sprawia, że filmy eventowe przykuwają spojrzenia i są zapamiętywane na długo na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem wydarzeń korzystają w swojej pracy m.in. z wysokiej jakości lustrzanek cyfrowych rejestrujących filmy w rozdzielczości 4K, kamer sportowych, stabilizatorów obrazu czy dronów do filmowania ujęć z powietrza, a to jedynie niewielki ułamek sprzętugwarantującego znakomitą jakość filmów. Ekipy zajmujące się zawodowo filmowaniem stosują także najlepsze oprogramowanie do montowania klipów.