Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących Flobo - automatycznej obsługi należności? Wejdź na flobo.io

Biznesmeni wciąż poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych podmiotów, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym świetnie zda egzamin w szkołach językowych albo prywatnych, czyli tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się też hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]