Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/ znajdziesz jedyną w swoim rodzaju ofertę kursu rysunku dla dzieci Kraków

Lubisz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Z tego typu kursów korzystają również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Doskonałym pomysłem na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]