Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Szukasz więcej informacji o kursie modelowania 3D? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl.

Świat grafiki cały czas się przekształca i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych technik preferując kreowanie swoich dzieł wyłącznie w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się w tej chwili znacznymi wydatkami – każdy może wszak zainstalować program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest w pełni darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem znającego oprogramowanie pedagoga

Korzystanie z dowolnej aplikacji można opanować samemu, aczkolwiek proces ten trwa wówczas dłużej i nierzadko bywa niesłychanie irytujący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne osobom, które niedawno poznali program Blender. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy nanoszenie przeróżnych tekstur i efektów na modelowany obiekt będzie szybsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez uczestnika kursu doradzając, które detale wymagają poprawy oraz sugerując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, aby był on prowadzony w jak najmniejszych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w w branży gier komputerowych i filmowej

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie umiejętnością poszukiwaną i cenioną przede wszystkim w świecie gier wideo, projektowania i filmu. Opanowanie oprogramowania Blender 3D rozszerza więc przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które potem można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego typu kursów to po prostu pasjonaci animacji oraz artyści, którzy chcą odkryć nowe formy wyrażania siebie lub rozwijać swoje obecne umiejętności.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]