Kurs gotowania dla dzieci – proste zadania dla małych kucharzy

Oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie mamy.

Dzieci lubią uczestniczyć w gotowaniu – przystrajać wypieki bądź wybierać i przynosić składniki. Chcesz podsycić fascynację Twojego malucha? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci rozwijają swoją kreatywność oraz uczą się samodzielności i co bardzo ważne – zyskują przydatne umiejętności. A w tym samym czasie doskonale się bawią. Ćwiczenie prostych przepisów, łączenie ulubionych smaków i dobieranie oraz mieszanie składników – całość sprawia, że dzieci z zapałem eksperymentują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają też reguły, jakie stosuje się w kuchni, co korzystnie wpływa na ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach mogą również partycypować rodzice, jest to więc świetna okazja do spędzenia wspólnie kilku godzić z dzieckiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a następnie poczęstować się tym, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla niesfornych pociech

Warsztaty organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny zegarowe. Podczas warsztatów dzieci przygotowują danie główne i deser. Mali wielbiciele kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – przyrządzić apetyczny makaron na słono lub słodko, ewentualnie spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, udekorowanej świeżymi składnikami pizzy. W trakcie kursu dzieci przygotowują też smaczny deser – mus z kruchym ciastem oraz polewą owocową. Nauka połączona z zabawą to najlepsza metoda spędzania wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ulubionych potraw niesie pociechom dużo satysfakcji. Nawet bardzo krnąbrny maluch będzie z zaangażowaniem przykładać się do przystrajania tortu czy przyrządzania smakowitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje profesjonalny szef kuchni, który posiada wieloletnią praktykę i bardzo dobre nastawienie do maluchów.

Nasze dane:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]