Wybielanie zębów przy pomocy światła

Lśniące i śnieżnobiałe zęby to marzenie każdego. Niestety mnóstwo negatywnych składników atakuje nasze szkliwo i powoduje, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze domowe środki wybielające działają efektywnie. Jak odzyskać nieskazitelny uśmiech? Które metody wybielania są najskuteczniejsze?

Wybielanie zębów – przywróć wspaniały uśmiech

Mycie uzębienia po jedzeniu i piciu pomaga zachować zdrowe szkliwo, ale nie zawsze ustrzeże przed przebarwieniami. Kwasy i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe zabiegi wybielające (woski, lakiery, żele), nie zawsze są bezpieczne dla jamy ustnej. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najbardziej popularne? Lekarze szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje świetne rezultaty już po 3 sesjach. Zabieg nie boli i jest całkowicie bezpieczny dla zębów.

Wybielanie zębów lampą BEYOND

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba zweryfikować czy w jamie ustnej nie ma ubytków. Potem przy pomocy specjalnego szablonu określa się odcień zębów przed wybielaniem. Po przeprowadzeniu wstępnych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Istotne jest też dobre dobranie PH żelu. Preparat aktywowany jest przez światło lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba minimalizując nieestetyczne zażółcenia. Zabieg BEYOND wybiela zęby nawet o piętnaście odcieni, efekty są zatem niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej tydzień. Świetne rezultaty daje również wybielanie zębów za pomocą lampy LED.