Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Wszystko o marce Vitberg - uzupełnij swoją wiedzę!

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii 25 lat temu i od tego czasu skutecznie ulepsza swoje produkty.

Aparaty marki Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad wieku, jednak wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od 40 lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jakkolwiek mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z pozytywną opinią klientów. Moduły RAM Vitberg+ mogą być stosowane podczas rehabilitacji sportowców, są jednak też przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie Polski, gdzie można przetestować aparat i przekonać się o jego działaniu. Średnio c trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego zestawu na własność. to dla nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]