Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Więcej o marce Vitberg - poszerz swoją wiedzę!

Z biegiem la wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do terapii wibracjami

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: działu elektroniki, montowni, wykrawalni i szwalni. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie urządzenia szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]