Wibroterapia – opinie lekarzy i pacjentów o systemach Vitberg

Na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie znajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiedni przyrząd bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało lub skupić się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii rekomendują fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii usprawniają krążenie w kończynach dolnych, uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają relaksację pacjenta, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z każdym rokiem, jednak pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie Polski.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]