W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Brak Ci doświadczenia w tej dziedzinie? Skontaktuj się z psychologiem w UK.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Aktualnie z uwagi na Brexit fala emigracji w zasadzie zanikła, ale nadal nie brak ludzi skorych do pracy bądź rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może stwarzać mnóstwo utrapień, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju problemami się upora?

Przebywanie na emigracji oraz wynikające z tego odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie w obcym państwa, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną często powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą również kłopoty z dostaniem etatu czy nawiązaniem znajomości ze współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest dość często spotykana, powoduje, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju bardzo ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologa. Dlatego nie trzeba bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że informacje przekazane podczas wizyty będą powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać swoich problemów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339