Vitberg – otwarcie pierwszej Pracowni Wibroterapii

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o marce Vitberg, uzyskasz na https://www.youtube.com/watch?v=UjB6L8FIPG4

W 2018 r. na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy partycypacji nowosądeckiej firmy Vitberg.

Zajęcia dydaktyczne i badania z produktami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z zamiarem przeprowadzania badań naukowych nad oddziaływaniem wibroterapii na organizm ludzki. Będą się w niej też odbywać zajęcia dla studentów AWF-u z dziedziny fizykoterapii, kosmetologii i odnowy psychosomatycznej. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które wyposażona jest pracownia, posłużą jednocześnie do regeneracji zawodników. Rozgłos krakowskiej Pracowni Wibroterapii spowodowała, że aparaty Vitberg zaczęły testować AWF-y w Gdańsku i w Warszawie.

W jakich badaniach wezmą udział urządzenia marki Vitberg?

W przyszłości rezultaty badań mogą przysłużyć się do optymalizacji treningów sportowców wyczynowych czy doskonalenia terapii pacjentów. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii będą przeprowadzane badania z zakresu fizjologii i biochemii. Obserwacji poddane zostanie oddziaływanie wibroterapii na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki badań będą zestawiane z rezultatami laboratoriów z całego świata.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]