Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

Więcej szczegółów o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy służy do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli zechcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do indywidualnych potrzeb, niezbędne będzie zakup modułu: Kolana, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Szyja. Przy użyciu tych modułów można skutecznie łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]