Redaktorzy „Słowo Seniora” o urządzeniach marki Vitberg – opinie testujących

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Słowo Seniora”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 14 dniach korzystania.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Słowo Seniora”

Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu aktywnych modułów dedykowanych: Kolana, Metabolizm, Nogi, Szyja i Biodra. W części bazowej można zaś włączyć trzy programy:
– Nogi – likwidujący rwanie stóp, ociężałość nóg czy skurcze łydek;
– Kręgosłup – stosowany m.in. przy bólach grzbietu, zesztywnieniach czy zespołach korzeniowych;
– Relaks – zalecany po wysiłku fizycznym, jak również łagodzący następstwa stresu, niepokoju i nerwowości.

Drgania rozkurczają mięśnie i odprężają. Pomaga to nie tylko zmniejszyć ból poszczególnych części ciała, ale także może ułatwić zaśnięcie osobom cierpiącym na bezsenność. Zestaw RAM Vitberg+ służy do wykorzystania zarówno w profesjonalnych klinikach, jak i w zaciszu domu. Do produktów załączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, a jakiekolwiek wątpliwości odnośnie ich użytkowania można wyjaśnić łącząc się z konsultantem firmy Vitberg.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]