Portal Napieraj.pl testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Co o wibroterapii sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają stosowanie urządzenia RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają wibracje?

Aparaty marki Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat stosuje się drgania o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko dla przyjemności, także możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi we własnym mieszkaniu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wybierzemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Nogi, Relaks lub Kręgosłup) oraz intensywność wibracji.

Aparat firmy Vitberg zbiera wiele pozytywnych opinii zarówno od lekarzy, sportowców oraz rehabilitantów, jak i zwykłych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż moduły wibrujące pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]