Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Więcej informacji o marce Vitberg uzyskasz tutaj

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zauważył, iż zaledwie po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed monitorem. Dodatkowo użycie programu relaksacyjnego polepszyło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest regularność zabiegów, ponieważ wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest też wysoka jakość wykonania, jego estetyka, łatwość instalacji oraz to, że jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całego zestawu (lub tylko niektórych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]