Masz problemy rodzinne? Terapia małżeńska może Ci pomóc

Tu znajdziesz doświadczonych specjalistów, którzy wspomogą Cię w terapii małżeńskiej UK.

Każda para może przechodzić różnorodne problemy. Całe szczęście obecnie można się z nimi uporać wyjątkowo skutecznie. Idealnym rozwiązaniem okazuje się być terapia małżeńska prowadzona przez terapeutę mającego niezbędne doświadczenie oraz kwalifikacje.

Terapia małżeńska – w jakich trudnościach może być pomocna?

Do psychoterapeuty udają się pary borykające się z przeróżnymi kłopotami. Specjalista pomaga pokonać trudności mające związek z niewiernością jednego z małżonków, a także pomoże w razie uzależnienia, jednak tutaj często niezbędne będzie także specjalistyczne leczenie osoby. Psycholog okaże się być wsparciem w okresie choroby partnerów lub członków ich rodzin. Jest nieoceniony w sytuacji, gdy pomiędzy małżonkami pojawiają się konflikty, których nie potrafią przezwyciężyć sami. Uczestnictwo w terapii małżeńskiej pomoże także pokonać trudności oraz zacieśnić partnerstwo. Lepsza staje się komunikacja między mężem i żoną – dzięku temu ich małżeństwo rozkwita, a nie stoi w miejscu. Terapeuta pomaga odkryć partnerom jakie mają potrzeby oraz oczekiwania. Uczy on, że małżeństwo to nie wyłącznie czerpanie korzyści, ale także oferowanie czegoś w zamian. Pomoc psychoterapeuty sprawia, że możliwe staje się zidentyfikowanie przyczyn leżących u podłoża partnerskich problemów. Małżeństwo, które przeszło terapię małżeńską zdobyło wiedzę potrzebną do tego, by efektywnie radzić sobie z kłopotami w następnych latach.

Terapia małżeńska – co wówczas, gdy mieszkamy w Wielkiej Brytanii?

Emigracja z Polski, która dotarła do Wielkiej Brytanii przyczyniła się do tego, że dzisiaj bez problemu znajdziemy polskiego psychologa również na terenie Zjednoczonego Królestwa. Posługiwanie się językiem polskim ułatwia pracę nad problemem oraz podnosi komfort pary, która postanowiła postawić na pomoc specjalisty. Też na emigracji opłaca się zawalczyć o swój związek, który bardzo często właśnie po wyjechaniu z kraju zaczyna walczyć z rozmaitymi trudnościami. Trzeba wiedzieć, że terapia nie jest wstydem, a na skutek niej związek jest w stanie wkroczyć na całkiem nowe tory. Rozejście się to zawsze rozwiązanie ostateczne.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339