„Kto Cię wyleczy” testuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg

Po więcej informacji o marce Vitberg skieruj się w to miejsce

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy zesztywnienie szyi i ramion, uczucie obciążenia nóg oraz bóle kręgosłupa. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje nogi, kolana, plecy, biodra lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też relaksuje, co przekłada się na mocniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]