Historia firmy Vitberg – poznaj producenta sprzętu do wibroterapii

Co warto wiedzieć o marce Vitberg?

Zobacz jak wygląda wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat para się produkcją aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat badań w jednym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia osób chorujących na najróżniejsze schorzenia. Kompletny zestaw składa się z sześciu elementów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki segmentacji urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dobierać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do składu aparatów firmy Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Poszycie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a potem indywidualnie sprawdzane przed skierowaniem do sprzedaży.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]