Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg. Uzyskaj więcej informacji o tej marce

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres czy bolące biodro – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest polskim producentem urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]