Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

Więcej w temacie Vitberg opinie na www.testyoutdoorowe.pl

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa oraz szyi. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z części bazowej (koniecznej do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do relaksu i walki z objawami stresu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]