Badania wysokościowe oraz psychologiczne dla kierowców i operatorów

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się organizowaniem psychotestów badań kierowców. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Filomatów 10 (obok przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Zakres usług Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Nasi klienci to kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: walców, wciągarek, koparek, ładowarek, suwnic, a także wózków widłowych i wielu innych urządzeń. Oferta naszych usług obejmuje m.in. badania kierowców po wypadku. Oprócz tego jest także skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania okresowe; badania operatorów różnych urządzeń; badania pracowników; badania wysokościowe czy psychotechniczne.
Dla Państwa wygody realizujemy testy w godzinach rannych, a także wieczornych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowy wykaz usług zamieszczony jest w zakładce „zakres usług” na naszej stronie www.

Prosimy o przyniesienie następujących dokumentów: dowód osobisty oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na sumienne wykonane i spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Nasze dane:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]