30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Uroda i Zdrowie”

Zajrzyj w to miejsce, jeśli szukasz więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesiącu użytkowania maty masującej.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje działają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać też przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]