Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne lub chociażby odszkodowanie za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje. Przykłady tego rodzaju spraw można nieprzerwanie wymieniać, ale ważne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

Na co dzień podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej nawierzchni. Często prowadzimy też sprawy wynikłe ze strat powstałych w trakcie pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a faktycznymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas również osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak podanie nieodpowiednich leków, powikłania przy porodzie lub operacji czy leczenie przez stomatologa niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej.

Rola kancelarii radców prawnych w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia postępowań o odszkodowanie mierzymy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, jak niepełnosprawność spowodowana przez niekompetentnego lekarza, wypadek komunikacyjny, w wyniku którego bliska im osoba poniosła śmierć czy pobicie. Zawsze wiąże się to także z długotrwałą traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani. Naszą rolą jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie oszacowanie jakiego odszkodowania może dociekać nasz Klient. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie zawsze pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego rozwoju sprawy.