Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Jeśli potrzebujesz silnika DC, skieruj się na tę stronę.

Szerokie wykorzystanie robotyki w wielu sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od ponad 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, przekładni falowych i planetarnych, a także motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się rewelacyjną żywotnością oraz niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy wyposażenia medycznego, a z racji możliwości ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%), ekspozycji na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]