Nowoczesny wzmacniacz szerokopasmowy

Chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy? Odwiedź ten adres

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt używany przez operatorów TVK. Zostało ono zaprojektowane w celu zwiększenia i wyrównywania mocy sygnałów kierowanych do indywidualnych telewizorów. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego cechy charakterystyczne?

Wzmacniacz szerokopasmowy – wysokiej jakości sygnał

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych działają najczęściej w paśmie 50 Hz – 1 GHz. Świetnie filtrują wszelkie zakłócenia spowodowane np. przez usługi internetowe oraz pozwalają na odtwarzanie treści zwrotnych. Zazwyczaj zlokalizowane są w blokach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Zasilanie sprzętów odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany bez większych ograniczeń. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a eksploatacja sprzętu prosta. Urządzenia te wyróżniają się wysokim poziomem wyjściowym – oscylującym od 123dBuV. Parametry mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od stosowanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – moduły WHX-823 i moduły WHX-923

Regulacja parametru toru RF jest bardzo prosta. Używa się do tego celu moduły WHX-823 lub wkładki JXP. Urządzenia posiadają także wbudowaną ochronę przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są wyjątkowo praktyczne. Niektóre z nich mają wbudowany specjalny filtr ingresu. Niski koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są bardzo popularne i zapewniają abonentom świetną siłę sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Ogromnym atutem jest także niski poziom mocy ok. <6W.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]